Įdėti naują skelbimą Registruokis Prisijungti
Pamiršai slaptažodį? Dar neturi anketos? Registruokis!

Svingerių pažintys

Esate pora, vyras ar moteris, kurį domina galimybė susipažinti su kitais nesusivaržiusiais vyrais, moterimis ar poromis? Tuomet jus tikrai galėtų sudominti svingerių pažintys. Aistringa.com portale rasite skelbimus iš įvairaus amžiaus svingerių ar tuo susidomėjusių žmonių visoje Lietuvoje. Pasinerkite į kūniškus malonumus su įvairiais partneriais jau šiandien!

Duomenų nerasta

Kas yra svingas ir svingeriai?

Svingas tradiciškai priskiriamas prie fetišo, tačiau dabartiniame pasaulyje jį paprastai vadina gyvenimo būdu (angl. lifestyle). Geriausia būtų svingą priskirti prie visiškai atskiros sekso, intymių pažinčių kategorijos. Būtent taip yra ir aistringa.com portale.

Kas yra svingas? Tai - seksualinis aktas, kuriame dalyvauja ne monogamiškuose, o atviruose (poligamiškuose) santykiuose esantys vyrai bei moterys. Kaip ir bet kuri su intymiu gyvenimu susijusi veikla, svingas turi daugybę ypatybių bei niuansų, tačiau jį praktikuojantys žmonės vadinami svingeriais. Na, o svingerių rasite ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Kadangi tam, kad svingas vyktų reikia bent 3-4 žmonių, jų seksas dažniausiai vyksta ypatinguose svingerių vakarėliuose arba, kai susitinka dvi ar daugiau porų. Egzistuoja ir ne vienas svingerių klubas, į kurį poros ar žmonės atvyksta jau nusiteikę keistis, kad ir su dar nepažįstamais, bet jiems patiksiančiais žmonėmis. Tai – visai, kaip įprastas naktinis klubas, tik visi žino, ko nori.

Svingeriais žmonės tampa ir svingą dažniausiai išbando dėl pačių įvairiausių priežasčių. Vienus paskatina smalsumas, kitus – noras praturtinti nusibodusį seksualinį gyvenimą, trečius – nenumalšinamas alkis seksui. Įdomu tai, kad labai daug porų ir žmonių, kurie tampa svingeriais, ima gana greitai tuo mėgautis. Dažniau nei rečiau tai sustiprina santykius poroje. Įprasta ir tai, kai naujuose santykiuose vienas jau yra buvęs svingeriu ir įtraukia savo antrą pusę.

Ko tikėtis svingerių vakarėliuose?

Svingerių vakarėliai gali būti labai įvairūs. Jeigu kyla toks klausimas, ko gero niekada nesate tokiame vakarėlyje buvę. Paprastai nauji svingeriai gali susirasti patronuojančią porą, kuri juos supažindina su kitais vakarėlio dalyviais arba padeda įsilieti į veiksmą.

Į vakarėlius geriausia atvykti su savo partneriais, kad galėtumėte jaustis kuo komfortiškiau ir užtikrinčiau dėl savo veiksmų. Reikia suprasti, kad svingeriai paprastai mėgsta atvirai demonstruoti lytinius santykius vakarėlyje, tad aplink jus gali vykti pačių įvairiausių žaidimų. Svingeriai be galo gerbia abipusį sutikimą, nes siekia malonumo, todėl kone neįmanoma, kad tokiame vakarėlyje jus kas nors verstų daryti nepatinkančius dalykus.

Tikrai ne visi svingerių vakarėliai yra orgijos. Tai – dažnas mitas. Nors ir tokių vakarėlių būna, tačiau svingerių laisvalaikis gali būti labai įvairus. Vieni vakarėliai gali būti ir teminiai, kuriuose grupinis ar apsikeitimo seksas tebus tik programos dalis, bet ne visa esmė. Svingeriai mėgsta renginius ar vakarėlius renkti ir pusiau viešose vietose – viešbučiuose, kurortuose ar net kruiziniuose laivuose. Svingerių kruizas – reali ir populiari pramoga.

Taigi, svingerių vakarėlyje tikėkitės būti užkalbinti ir pamatyti pikantiškų vaizdų. Pasiruoškite gerą nuotaiką ir nesidrovėkite būti savimi.

Kaip rasti kitus svingerius Lietuvoje ir ne tik?

Svingerių pažintys vyksta pačiais įvairiausiais būdais. Visame pasaulyje jie gali vieniems apie kitus pranešti naudodami apverstą ananasą, kaip dekoro elementą ar simbolį ant savo drabužių, viešbučio kambario durų.

Svingeriai taip pat vieni kitų ieško per pažinčių programėles bei susipažįsta vakarėliuose. Visgi kone paprasčiausias būdas, kaip mezgiamos naujos pažintys tarp atviruose santykiuose esančių vyrų, moterų ir porų – pažinčių skelbimai ir portalai.

Svingerių pažintys Lietuvoje

Svingerių pažintys Lietuvoje bei organizuojami vakarėliai. Skamba smagiai? Tuomet esate kaip tik ten, kur reikia. Aistringa.com galima nemokamai patalpinti skelbimą, jog ieškote svingo partnerių arba norite dalyvauti vakarėliuose, tokį vakarėlį organizuojate, einate į klubus, keliaujate į svingo kruizą ir ne tik.

Patiems įkelti skelbimą ir naršyti visų kitų narių patalpintus skelbimus čia nieko nekainuoja. Kreipęsi skelbime nurodytais kontaktais galėsite rasti bendraminčių arba sulaukti svingerių žinučių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ar kitose Lietuvos vietose. Nepamirškite išsiaiškinti ar kitapus ekrano sėdintys žmonės dalinasi bendrais pomėgiais ir lūkesčiais, nors svingeriams dažniausiai būna gana paprasta megzti pažintis.