Įdėti naują skelbimą Registruokis Prisijungti
Pamiršai slaptažodį? Dar neturi anketos? Registruokis!

Erotiniai masažai

Ieškote, kas atliktų gerą ero masažą? Galbūt patys esate tantrinio arba erotinio masažo specialistai ir norite reklamuoti savo paslaugas? Tokiu atveju esate ten, kur reikia. Aistringa.com bus visi populiariausi erotinio masažo skelbimai Lietuvoje. Patys patalpinkite skelbimą arba raskite patinkantį vyrą, moterį, kuris galėtų šį malonumą suteikti jums

Duomenų nerasta
3 4 5

Kas yra erotinis masažas?

Masažas – tam tikros formos terapija ar net gydymas, stimuliuojant audinius ir raumenis išoriniais būdais. Masažuojant, paciento arba kliento kūnas yra liečiamas ir taip aktyvinama kraujotaka, suteikiamos malonios sensacijos, pašalinami įtampos taškai. Taip žmogus atsipalaiduoja

Na, o erotinis masažas apima stimuliaciją, orientuotą nebūtinai į gydymą ar atsipalaidavimą, o verčiau į lytinį susijaudinimą bei erotiškumą. Kaip ir įprastame, taip ir erotiniame masaže, labai svarbu įgūdžiai, kito žmogaus pažinimas, reagavimas į kūno kalbą, pasiruošimas bei atmosfera. Suderinus šiuos dalykus – aromatus, garsus, aplinką, garsą ir kūno atsipalaidavimą, gaunamas geras erotinis masažas.

Kaip atlikti gerą erotinį masažą?

Ekspertai rekomenduoja viską pradėti nuo tinkamos vietos pasirinkimo. Ero masažas turėtų būti daromas patalpoje, kur nėra triukšmo ar kitų trukdžių. Patalpoje turėtų būti šilta ir patogu atsigulti, kad pavyktų daryti masažą.

Retai įmanoma atlikti erotinį masažą be aliejaus. Tuo atveju po masažo vieta reikėtų patiesti rankšluostį arba specialią čiužinio apsaugą, o gal net ir įsigyti visą masažo stalą. Atmosferą masažo metu praturtins maloniai kvepiantys smilkalai ar eterinis aliejus, žvakės. Muzika taip pat gali būti svarbi, todėl skirkite laiko ir išsirinkite ką nors tinkamo. Paprastai internete nesunku rasti masažo muzikos grojaraštį, kur būtų raminanti ar sensuali muzika. Jeigu pažįstate asmenį, kurį masažuojate arba turite atlikėją, grupę ar stilių, kuris jums patiems padeda įsijausti, jį ir leiskite.

Turime keletą patarimų ir dėl masažo technikos:

  • Ant rankų užsitepkite šiek tiek masažinio aliejaus. Geriau nepilti aliejaus tiesiai ant žmogaus kūno.
  • Masažą pradėkite nuo riešų arba blauzdų, pereidami prie rankų arba kojų pirštų.
  • Švelniais, glostomaisiais judesiais pirštų galiukais sekite kiekvienos rankos arba pėdos kontūrus.
  • Nykščiu ir smiliumi švelniai suspauskite ir po vieną ištieskite partnerių pirštus. Eikite paeiliui, nuo kairės rankos mažojo pirštelio iki dešinės rankos mažojo pirštelio.
  • Nykščiu, sukamaisiais judesiais trinkite delną arba padą, su šiek tiek spaudimo. Tai darydami likusiais pirštais lengvai apglėbkite plaštaką / pėdą.
  • Baikite lengvais glostomaisiais judesiais nuo riešo / blauzdos iki pirštų galų pirštų galiukais, kaip ir anksčiau.
  • Masažo metu galite liestis vienas prie kito savo kūnu.

Nepamirškite neskubėti. Yra didelis skirtumas tarp paprasčiausio kutenimo ar trynimo ir erotinio masažo.

Erotiniai masažai Lietuvoje

Lietuvoje taip pat galima rasti erotinius, sekso masažus siūlančius žmones. Jeigu jus domina tokia patirtis arba norite palepinti kitus savo talentu, drąsiai talpinkite skelbimus arba pasidairykite po jau publikuotų sąrašą. Nepamirškite, kad tai gali būti ir masažas su laiminga pabaiga, ir ne. Erotinis masažas nuo sekso paslaugų labai skiriasi, todėl žinutėmis, telefonu arba el. paštu aptarkite savo lūkesčius ir sutarkite dėl paslaugų. Masažus siūlo ne tik laisvai samdomos specialistės, tačiau ir masažų salonai.

Ero masažų vyrams ir moterims skelbimai aistringa.com svetainėje

Tiek moterims, tiek vyrams siūlomas ero masažas patogiai randamas ir internetu. Nemokamai ir be registracijos, tiek paslaugų teikėjai, tiek tokio malonumo ieškantys gali talpinti savo skelbimus aistringa.com svetainėje. Pagal skelbimą matysite, kas siūlo erotinį, intymų masažą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ar kituose miestuose.

Nepamirškite, kad skelbimus galite filtruoti pagal autoriaus lokaciją ir amžių, populiarumą ar naujumą, kad būtų lengviau rasti idealiai tinkantį sprendimą. Atkreipkite dėmesį ir į kitas kategorijas. Aistringa.com siūlo bene lengviausią būdą internetu pradėti karštas sex pažintis.